![2 ΑΝΑΒΑΤΕΣ 2 ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ 1000 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑΕ](https://static.wixstatic.com/media/a314a7_ee78892548b34f86bdec8f22831719e1~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_94,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a314a7_ee78892548b34f86bdec8f22831719e1~mv2.jpg)
Από το πιο ζεστό μέρος στο πιο κρύο! 2 μοτοσυκλέτες, 2 τρελοί αναβάτες και 3 φωτογράφοι ταξίδεψαν από την καυτή έρημο του Jaisalmer στην κρύα μεγάλου υψομέτρου έρημο του Spiti στην αρχή του χειμώνα, βιώνοντας τρελές θερμοκρασίες πουκυμαίνονταν από +45 έως -15 βαθμούς Κελσίου.
Συγχαρητήρια στους καταπληκτικούς αναβάτες, Ankit & Rakesh, και στη φωτογραφική ομάδα Ankit (MMM), Navin & Nitish από το Waila Studio.